Sıkça Sorulan Sorular

Xml bayiliği dışında alınan tüm paketlerde yazılım otomasyon sistemleri bizden.Ek hiç bir yazılım yada hizmete ihtiyaç duymazsınız.

Paketlerimizde kar oranlarımız belirtilmektedir.Günde 10 kargo çıkıp 1500 tl ciro yapsanız karınız 750 tl ise ve siz entegre paket kullanıyorsanız 750 tl in %60 sizin günlük alacağınız ödeme.

İçerisinde ürün, kargo, stok, sipariş entegrasyonları olmayan ama olmazsa e-ticaret yapamayacağınız sade bir yazılımı buradakinin iki katı fiyatına almak yerine elbette dms.
Paketinizi satın aldıktan ve domaininizi tarafımıza ilettikten 1 gün sonra siteniz kapıda ödeme kredi kartı ile ödeme sistemleriyle tam olarak satışa hazır hale gelir.
Aldığınız paketin yarı değerini yıllık olarak ödersiniz.
Sizin sitenizden ürün almak isteyen müşteriler.Kredi kartına 9 taksit , kapıda ödeme, havale seçeneklerinden faydalanabilirler.
Hayır dms size binlerce ürünü sunar.Onların depo kargolama sevkiyat güncelleme gibi işlemlerini kendileri halletmektedir.
27 Kasım 2014 PERŞEMBE tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan MESAFELİ SÖZLEŞMELER YÖNETMELİĞİ Madde 15 uyarınca “Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmelere” uygulanan cayma hakkı istisnası kapsamında, bu yazılım için yapılan ödemenin hiçbir koşulda iadesi yoktur. Yazılımı satın alanlar, bu şartı peşinen kabul etmiş sayılır: Ancak alan adlarınızı bir başkasına satabilir ve devir edebilirsiniz.

Rakamlarla DMS

Hergün onlarca yeni bayisiyle büyümeye devam eden DMS'yi
birde rakamlarla tanıyalım.

380+

Satıcı Bayi

122

Tedarikçi Yatırımcı

7.450+

Çeşit Model

37.920

Adet Ürün